Функціональні дослідження

Електрокардіографія (ЕКГ) – графічний запис електричної активності серця. Це найбільш простий і разом з тим ефективний метод обстеження, незамінний у діагностиці ішемічної хвороби серця (ІХС), порушень ритму та провідності, гіпертрофії (збільшення) відділів серця, порушень електролітного обміну, склеротичних та дистрофічних змін міокарда. ЕКГ надає можливість з високою точністю з’ясувати локалізацію вогнищевих змін міокарда, їх розповсюдженість та давність.

Навантажувальні проби: велоергометрія

Велоергометрія (ВЕМ) – потрібна для діагностики прихованої коронарної недостатності , оцінки толерантності до фізичного навантаження, реакції артеріального тиску на навантаження. Метод надає можливість оцінити ступінь важкості ішемії (функціональний клас стенокардії) та ефективність призначеного лікування. Різновидом дозованого фізичного навантаження  (ДФН) є використання Тредмілу (бігової доріжки). Цей метод більш фізіологічний, насамперед для кардіологічних пацієнтів із супутньою патологією опорно-рухової системи.

Добове моніторування за Холтером – довготривала реєстрація ЕКГ за умов звичної фізичної активності пацієнта з послідуючим аналізом запису за допомогою спеціальних пристроїв. Використовуються для більш детального аналізу порушень ритму і провідності серця.

Назва послугиВартість
2.1. Електрокардіографія спокою0 грн
2.2. Проба з дозованим фізичним навантаженням на велоергометрі0 грн
2.3. Холтерівський моніторинг ЕКГ0 грн

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію — зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом
(0432) 56-12-13
кардіологія
(0432) 46-55-47
приймальня директора
(068) 24-27-308
аритмологія
(0432) 46-55-97
реєстратура
(0432) 56-03-24
приймальне відділення
(0432) 46-55-36
бухгалтерія