Приймальне відділення

Приймальне відділення є самостійним структурним підрозділом спеціалізованого медичного центру КНП«Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології». Приймальне відділення КНП «ВРЦСП» забезпечує цілодобовий прийом пацієнтів з серцево-судинними патологіями з наданням їм екстренної (невідкладної) медичної допомоги (ургентним хворим із гострими коронарними синдромами, реанімованим після зупинки кровообігу, з екстреними порушеннями ритму і провідності, гіпертонічними кризами із ускладненим перебігом (за винятком гострого порушення мозкового кровообігу, еклампсії), з гострою серцевою недостатністю, допомоги хворим із порушеннями серцевого ритму, тощо), що здійснюється відповідно до медичних показань на основі клінічних протоколів і стандартів затверджених МОЗ.

Медичні послуги надаються в обсязі визначеному умовами договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій та специфікацією до договору з НСЗУ.

Медична допомога надається особам доставленим бригадами швидкої медичної допомоги, направленим на госпіталізацію лікарями лікувально-профілактичних закладів або які звернулися самостійно.

Приймальне відділення КНП «ВРЦСП» розташоване та функціонує на базі приміщень відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» .

Відділення за станом і оснащенням, умовами лікування, проведення діагностики відповідають вимогам, правилам і нормам експлуатаційної документації, вимогам протипожежної безпеки, охорони праці, довкілля, санітарно-епідеміологічного режиму.

Працівники відділення
Якщо ви не знайшли потрібну інформацію — зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом
(0432) 56-12-13
кардіологія
(0432) 46-55-47
приймальня директора
(068) 24-27-308
аритмологія
(0432) 46-55-97
реєстратура
(0432) 56-03-24
приймальне відділення
(0432) 46-55-36
бухгалтерія