ІІ Вінницький курс

17-18 лютого 2023 року було проведено «ІІ Вінницький курс кардіологічної інтервенції, візуалізації та стимуляції» організований колективом Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології. 
Учасниками стали провідні спеціалісти з безлічі міст України, незважаючи на важку військову ситуацію. З Вінниці приймали участь І.Данильчук, І. Скляров, А.Данильчук, Р.Гуцуляк, А.Томашкевич, В.Іванов, А.Соломончук, В.Распутін, А.Бронюк, А.Белінський, Л.Распутіна, з Києва – М. Соколов, С. Фуркало, І.Дітківський, Н.Яшук, С. Сало, Д.Лебединець, О.Крикунов, з Дніпра – О.Коваль, з Харкова – І.Полівенок, зі Львову – О.Рафалюк, з Одеси – В.Колесник, з Полтави – М.Тончев. Також до заходу долучився колега Jose Cohen – директор відділення ендоваскулярної нейрохірургії та інсульту лікарні Хадасса у форматі онлайн. 
На курсі були обговорені важливі теми кардіохірургії, інтервенційної кардіології, неврології, актуальні питання терапевтичного лікування кардіологічних пацієнтів. Молоді спеціалісти мали змогу відвідати майстер класи та перейняти досвід кваліфікованих клініцистів та лікарів суміжних спеціальностей. 
Загальна кількість учасників склала майже 1500 осіб, які долучились у форматі онлайн та офлайн. 
Даний захід – це великий внесок для подальшого розвитку інтервенційної кардіології та кардіохірургічної допомоги у Вінниці та Вінницькій області. 
Також доступний перегляд запису курсу за посиланнями на YouTube. Дякуємо доповідачам, учасникам та всім присутнім! 

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію — зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом
(0432) 56-12-13
кардіологія
(0432) 46-55-47
приймальня директора
(068) 24-27-308
аритмологія
(0432) 46-55-97
реєстратура
(0432) 56-03-24
приймальне відділення
(0432) 46-55-36
бухгалтерія